Pomiar drzwi lub bram garażowych

W pierwszej kolejności, aby skorzystać z naszych usług należy umówić się z naszą grupą montażową na pomiar drzwi lub bram garażowych u klienta.Bezpłatny pomiar drzwi i bram garażowych Jest to warunek konieczny jeśli chcą Państwo skorzystać z zakupu wraz z usługą montażu.

Na bezpłatny pomiar drzwi podczas, którego zostanie sprawdzone przygotowanie otworów montażowych (wysokość, szerokość, grubość ścian), ocenione zostaną możliwości oraz warunki przyszłego montażu, należy skontaktować się z nami. W celu ustalenia dogodnego terminu  spotkania dla obu stron, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie, zadzwonić/wysłać wiadomość SMS pod numer 884 914 384. Na pewno skontaktujemy się z Państwem. Nasi montażyści doradzą jak ewentualnie przygotować lub poprawić otwory montażowe, zasugerują różne rozwiązania, pomogą dobrać odpowiednie produkty, tak aby byli Państwo zadowoleni.

To się opłaca! Za zakupiony towar: drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, bramy garażowe wraz z montażem zapłacą Państwo tylko 8% podatku VAT zamiast 23%. Jak to możliwe? Wykonanie montażu wraz z materiałem w obiektach budownictwa mieszkaniowego podlega opodatkowaniu stawką 8% jeśli powierzchnia użytkowa:

  • budynku mieszkalnego jednorodzinnego nie przekroczy 300 m2
  • lokalu mieszkalnego nie przekroczy 150 m2

lub garaż jest w obrębie bryły budynku jednorodzinnego. To się opłaca! Warto zapoznać się z przykładem.  Cena materiału( np.: drzwi, bramy)to 1500 zł netto oraz cena montażu to 200 zł netto.

Cena normalna (z osobno zakupioną usługą montażu):
Cena drzwi: 1500 zł + 23% = 1845 zł brutto
Cena montażu: 200 zł + 8% = 216 zł brutto
Razem: 2061 zł brutto
Cena jako roboty budowlano-montażowe (materiał oraz usługa zakupiona razem):
Cena drzwi: 1500 zł + 8% = 1620 zł brutto
Cena montażu: 200 zł + 8% = 216 zł brutto
Razem: 1836 zł brutto

Przedsiębiorstwo Usługowe BUDWAS. Autoryzowany montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, bram garażowych wielu producentów m.in: Porta, POL-Skone, Wiśniowski.